Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Wydarzenia i informacje

Medal Milito pro Christo (Walczę dla Chrystusa) dla Radia Maryja, Tv Trwam i Naszego Dziennika

 


Czcigodny o. Tadeusz Rydzyk – Założyciel i Dyrektor Radia Maryja oraz Telewizji Trwam
Szanowna Pani Ewa Sołowiej – Redaktor Naczelny Naszego Dziennika

Z radością i wielką satysfakcją przyjęliśmy do wiadomości fakt wyróżnienia Radia Maryja, Telewizję Trwam i Nasz Dziennik medalem Milito pro Christo. Wierzymy, że wieloletni wysiłek Ojców Redemptorystów z Ojcem Tadeuszem na czele; praca setek osób duchownych i świeckich w tym wielkim dziele budowy naszego chrześcijańskiego, katolickiego, polskiego domu - trud doceniany i wspierany również przez Sługę Bożego Jana Pawła II i Episkopat Polski – będą dla nas stałym wzmocnieniem w codziennych wyborach i przyniosą błogosławione owoce po wysiłku wędrówki przez niebezpieczne szlaki doczesności.

Zarząd Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy

6 stycznia 2008 r.
*Medal Milito Pro Christo ("Walcze dla Chrystusa") przyznawany jest corocznie osobom i organizacjom za dzialalnosc na rzecz dobra publicznego, upowszechnianie standardów moralnych i dzialanie zgodne z wartosciami chrzescijanskimi, takimi jak sprawiedliwosc i prawda.

 

Copyright © 2017. All Rights Reserved.