Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Piotr Lisiewicz-Naści czekoladkę, zwierzaczku

Rzucanie czekoladek przez płot dzieciom w Michałowie opisywane będzie w przyszłości w podręcznikach dziennikarstwa jako przykład niewiarygodnego sprostytuowania się tego zawodu w XXI w.

Dla potrzeb politycznych dzieci imigrantów potraktowano jak małpki w zoo, którym rzucamy banana po to, by podbiegły bliżej kraty.
Po co? Po to, by pokazać jako wyjątkowych bydlaków funkcjonariuszy polskiej Straży Granicznej, pilnujących dzieci („watahy psów”, „śmieci” – mówił o strażnikach Frasyniuk).

Foto­reporterzy potrzebowali zdjęć biednych dzieci przebiegających blisko nóg strażnika, a najlepiej przez niego chwytanych.
Kamerzyści chcieli filmików dowodzących, że dzieci są głodzone przez polskich funkcjonariuszy, skoro rzucają się na jedzenie (jakby polskie dzieci nie ucieszyły się z czekoladek, choćby dlatego, że rodzice wydzielają im je dla ich dobra).
 
„Nie wiadomo, czy żyją…” – od tych słów Grzegorza Kajdanowicza zaczęło się jedno z wydań TVN pokazujących podobne zdjęcia dzieci.

Wynajmowanym przez wrogów Polski kanaliom pracującym w mediach naprawdę wydaje się, że są nadludźmi.

I nie ma takiego kłamstwa, którego nie byliby w stanie wbić ludziom, którymi skądinąd gardzą, do głów.

Piotr Lisiewicz

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.