Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Jedna z liderek ,,Strajku Kobiet'' może mieć poważne kłopoty. Dwa akty oskarżenia Dotyczą m.in. zniszczenia elewacji zabytkowego kościoła

„Prokuratura skierowała do sądu dwa akty oskarżenia przeciwko Klementynie S., jednej z liderek tzw. Strajku Kobiet. Jeden dotyczy naruszenia nietykalności cielesnej policjanta i wdarcie się na teren Trybunału Konstytucyjnego. Drugi – uszkodzenia zabytkowego kościoła”, informuje serwis tvp.info.

Akty oskarżenia przeciwko zwolenniczce mordowania dzieci w łonach matek skierowała pod koniec września do Sądu Rejonowego dla Warszawy Śródmieścia Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście.

Klementyna S. jest oskarżona o naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza policji poprzez ochlapanie mu munduru czerwoną farbą. Do tego zdarzenia doszło 28 stycznia 2021 r. w Warszawie przy al. Szucha.

S. została również oskarżona o wdarcie się 28 stycznia 2021 r. do ogrodzonego terenu należącego do siedziby Trybunału Konstytucyjnego.

W odrębnym postępowaniu Klementynie S. przedstawiono zarzut uszkodzenia w dniu 26 października 2020 r. w Warszawie przy Placu Trzech Krzyży zabytku „poprzez namalowanie czerwonego symbolu w kształcie pioruna na elewacji kościoła pod wezwaniem św. Aleksandra”. Kościół ten w lipcu 1965 r. wpisany został do rejestru zabytków.

za:pch24.pl

***

Już kilkakroć zwracaliśmy uwagę, że to przypadki zarówno dla policji i sądu jak i psychiatry i egzorcysty.

k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.