Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

„Urzędniczki podarły wizerunki małych dzieci. Zaczęły mnie atakować. Jedna…”

Urząd jest dla wszystkich, nie tylko dla zwolenników zabijania dzieci – pisze polityk Solidarnej Polski ze Szczecina i publikuje nagranie.

„Urząd Miasta Szczecin, aborcyjne pioruny organizacji, która chce dopuszczać do aborcji »bez żadnych kompromisów« – pisze w mediach społecznościowych polityk Solidarnej Polski Dariusz Matecki i publikuje nagranie ukazujące drzwi jednego z biur w szczecińskim urzędzie, na których są naklejone emblematy Strajku Kobiet.

„Jak ma się czuć katolik w urzędzie, który ma być apolityczny, neutralny - widząc takie wlepki org., której liderka wzywa do palenia kościołów?” – zapytał.

Na filmiku widać, jak nagrywający w miejsce wlepek Strajku Kobiet, wkleja rysunek przedstawiający płód z napisem „Każde życie jest święte”.

„Po chwili urzędniczki podarły wizerunki małych dzieci z napisem »każde życie jest święte«. Zaczęły mnie atakować, w tym jedna zaczęła mnie przepychać. Wizerunków nie będę zamieszczać, nie ma potrzeby” – napisał Matecki.

„Urząd jest dla wszystkich, nie tylko dla zwolenników zabijania dzieci” – skwitował Matecki.

za:www.tysol.pl

***

Nieczyste sumienie rodzi agresję... Nie pierwszyzna...

k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.