Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Celem tęczowych aktywistów jest zniszczenie naszej cywilizacji

„Tęczowych aktywistów oraz współczesne feministki należy postrzegać jako proletariat komunistyczny zastępujący proletariat wcześniejszy, którym mieli być chłopi i robotnicy. Niektórzy z nich mogą być tego nieświadomi, ale ich prawdziwym celem jest zniszczenie naszej cywilizacji”

– pisze na portalu obywatelenieba.pl Damian Danielak.

Były kandydat Konfederacji w wyborach parlamentarnych 2019 roku zauważa w swym tekście, że niektóre z postulatów wysuwanych przez tęczowych aktywistów – takie, jak choćby prawo do odwiedzania się w szpitalu lub prawo do dziedziczenia - można łatwo zrealizować bez jakichkolwiek niebezpiecznych ideologicznych ingerencji w sferę wartości.

„Niektórzy z nich nie ukrywają, iż chcą adoptować dzieci. Jest to postulat bardzo niebezpieczny, gdyż dziecko powinno mieć wzorce męskie i żeńskie” – pisze Danielak i dodaje: „Nie ukrywajmy, iż mężczyźni i kobiety nie są tacy sami i pełnią inne role społeczne”.

Damian Danielak konstatuje również, że walka środowiska LGBT z tzw. „mową nienawiści” w rzeczywistości sprowadza się do bezwzględnego zwalczania jakichkolwiek przejawów krytyki tego środowiska i wprowadza de facto cenzurę.

„Dziś np. w Kanadzie wystarczy homoseksualizm nazwać grzechem by mieć problemy prawne” konkluduje Danielak.

za:www.fronda.pl

***
To po prostu szatańskie uwiedzenia... Żal ludzi...

k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.