Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Zakaz aborcji-czyli zabijania dzieciatek- i... szatańskie wycia

Stany Zjednoczone Ameryki ("te słynne USA" - jak głosiła stara piosenka) wprowadziły zakaz aborcji-czyli mordowania niewinnych istot.
Oczywiste było, że musiały rozlec się wycia "obrońców" - swoistych obrońców - praw do zabójstw.

Szatańskie wycia.

Nic nowego.
Tak długo wszak funkcjonujące, jak długo diabeł dostał pozwolenie na testowanie wierności ludzi Bogu i Jego wskazaniom.
Wraz z tym fundamentalnym: Nie zabijaj!

Martwi i jednak dziwi, iż po uzyskanej wiedzy-również poprzez dokumentalny obraz tzw.aborcji w filmie "Niemy krzyk" prof.Bernarda Nathansona* - nadal są ludzie, którzy dają się nabrać na owe diabelskie wodzenia ku mordom.

Krzysztof Nagrodzki

* zob.: https://milujciesie.pl/bernard-nathanson-aborter-w-obronie-zycia.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.