Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Trybunał po stronie śmierci

Europejski Trybunał Praw Człowieka zaakceptował wyrok śmierci wydany przez brytyjskie sądy na 12-letnie dziecko. Odebrano prawo do życia 12-letniemu Archiemu Battersbee z Wielkiej Brytani.
Wygrała kultura śmierci przed prawem przyrodzonym.

Rodzice cały czas walczyli o życie swojego syna, przerażająca decyzja Europejskiego Trybunału Praw Człowieka świadczy o coraz większych działaniach na rzecz legalizacji eutanazji w Wielkiej Brytanii.

Nasz Dziennik z 5 sierpnia 2022
Cały artykuł autorstwa ks.prof. Pawła Bortkiewicza TChr opublikowany na stronie: https://naszdziennik.pl/index.php/swiat/259896,trybunal-po-stronie-smierci.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.