Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Tomasz Teluk -Tusk mami i oszukuje Polki

O wyborach zdecydują kobiety, więc Koalicja Obywatelska skierowała wiele postulatów swych założeń programowych do płci pięknej. Pierwszym sloganem jest zerwanie kompromisu aborcyjnego i legalizacja zabijania nienarodzonych dzieci do 12. tygodnia ciąży, zgodnie z postulatami zagranicznych gremiów. Kolejnym hasłem jest dotowanie klinik in vitro przez państwo.

Innymi słowy partia Tuska chce wpierw ubezwładniać Polki, proponując im aborcję lub pigułkę „dzień po”, aby stały się w przyszłości klientkami lobby in vitro. Dalsza depopulacja kraju jest więc sztandarowym pomysłem KO na i tak alarmujące wskaźniki dzietności kobiet. Jak wiele spustoszenia sieje dramat aborcji i in vitro w życiu rodzin, wie każdy, kto choćby połowicznie zetknął się z tematem. Ale takiego wyborcy potrzebuje Tusk – rozchwianego i niestabilnego, pełnego żalu i złości. Tusk po raz kolejny oszukuje Polaków. To nie jest program prorodzinny. Koalicja Obywatelska jest z założenia partią antyrodzinną, promującą modele patchworkowe i dążącą do legalizacji związków tej samej płci. To piekło kobiet, a nie propozycja poprawy opieki zdrowotnej, na co czekają Polki.

Tomasz Teluk

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.