Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Bronimy rodzin pozywanych za mówienie prawdy o wulgarnej seksedukacji.

/.../ „Gazeta Wyborcza” oraz internetowy portal LGBT zachęcają do zbiórki pieniędzy na pozew przeciwko organizacji rodzin wielodzietnych, która skutecznie sprzeciwiła się szkodliwej działalności seksedukatorów w polskich szkołach.

Bronimy rodziców

Zbiórkę pieniędzy prowadzą Fundacja na Rzecz Różnorodności Społecznej, Kampania Przeciw Homofobii i Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej. Razem z nimi pozew przeciwko rodzinom wielodzietnym złożyć chce Małgorzata Fuszara, była pełnomocnik w rządzie PO-PSL, odpowiedzialna za wdrożenie genderowej konwencji przemocowej, oraz Marta Konarzewska, nauczycielka i homoseksualna celebrytka, autorka broszury „Warsztaty anty-homo i antytransfobiczne”, uczestniczka akcji „Szturm na Szkoły”, w 2015 r. usunięta z Parady Równości za obsceniczność.

Uderz w stół, a nożyce się odezwą

W 2016 r. Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza wysłało list do dyrektorów szkół i ministra edukacji, wyrażający rodzicielską opinię o deprawacyjnym charakterze zajęć z edukacji seksualnej – tzw. warsztatów antydyskryminacyjnych i „kodeksu równego traktowania”. Pismo uzupełniało słynne zdjęcie obnażonej podczas Parady Równości Marty Konarzewskiej.

Od tego czasu minęły dwa lata. Seksedukatorzy kilka razy próbowali zmusić odważne rodziny wielodzietne, żeby przestały ostrzegać przed deprawacyjnymi zajęciami w szkołach, ale pomoc prawników Ordo Iuris powstrzymywała ich przed rozpoczęciem kosztownego procesu sądowego.

Dopiero nasza kampania „Chrońmy Dzieci!” uświadomiła tysiącom rodziców prawdziwą treść zajęć prowadzonych przez niektóre organizacje pozarządowe. Ministerstwo Edukacji Narodowej opublikowało na swoich stronach raport Ordo Iuris oraz usunęło niebezpieczne przepisy z rozporządzenia określającego program szkolny.

Uderzyć w dzieci i zniszczyć rodzinę

Środowiska promujące rozwiązły i homoseksualny styl życia działają według długofalowego planu. Teraz wiedzą, że muszą zniszczyć wszystkich, którzy bronią najmłodszych przed demoralizacją i stoją na straży prawa rodziców do wychowania własnych dzieci.

Słusznie obawiając się wystąpienia na drogę procesową przeciwko prawnikom z Ordo Iuris, za cel wybrali sobie stowarzyszenie rodzin wielodzietnych.

Jednak my nigdy nie zostawiamy swoich przyjaciół w potrzebie! Z całą stanowczością i sztabem najlepszych prawników staniemy po stronie rodziców, którzy odważnie przeciwstawili się machinie deprawacji dzieci.
/.../
Staniemy w obronie rodzin i dzieci

Nie mamy wątpliwości, że to dopiero początek. Przegrywając walkę o szkoły, lobby seksedukatorów uderzy z ogromną mocą w organizacje prorodzinne, rodziny wielodzietne i każdego, kto będzie mówił prawdę o skali deprawacji. Nikogo nie pozostawimy bez pomocy!

Organizacje seksedukatorów oraz lobbyści homoseksualni już chwalą się, że ich zbiórka na koszty procesów przyniosła ponad 15 000 zł. Mają też wsparcie „Gazety Wyborczej”, organizacji LGBT i sieci międzynarodowych powiązań.

Musimy przeciwstawić im sztab prawników. Obronimy nie tylko pozwane rodziny wielodzietne, ale każdego, kto przeciwstawia się atakom promotorów wulgarnej edukacji seksualnej.

To bardzo poważne koszty.

Dlatego bardzo /.../ proszę o przekazanie 40 zł, 70 zł, 120 zł lub dowolnej innej kwoty, która umożliwi nam skuteczną obronę naszego Instytutu przed atakiem lobby homoseksualnego.

Ordo Iuris może liczyć tylko na pomoc swoich Darczyńców. To Państwo stanowią o naszym „być albo nie być” i umożliwiają profesjonalną pracę prawników Ordo Iuris.

Nasi Darczyńcy nigdy nas nie zawiedli. Dlatego głęboko wierzę, że razem odeprzemy ten atak!

Z poważaniem

adw. Jerzy Kwaśniewski - Prezes Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris


P.S. Atak seksedukatorów wzmacnia naszą determinację, by kontynuować akcję „Chrońmy Dzieci!”. Będziemy dalej skutecznie ostrzegać rodziców przed zagrożeniami, jakie mogą spotkać ich dzieci w szkole.

--------------------------------------------------------------

Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris jest fundacją i prowadzi działalność tylko dzięki hojności swoich Darczyńców.

Wspieram działania Ordo Iuris

Numer konta: 32 1160 2202 0000 0002 4778 1296
Tytuł przelewu: Bronimy rodziców
Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris
ul. Górnośląska 20 lok. 6, 00-484 Warszawa

Rachunek bankowy dla darowizn w USD: PL 92 1160 2202 0000 0002 5104 0774
Rachunek bankowy dla darowizn w EUR: PL 86 1160 2202 0000 0002 5104 0591
Bank Millennium S.A, BIC: BIGBPLPW

 
 
 

Copyright © 2017. All Rights Reserved.