Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Jak daleko posuną się media w ataku na prezes TK? Poseł Buda ostro o szkalowaniu rodziny Przyłębskiej


– Co do nagród, jeśli przyjrzymy się poprzednim latom, to pewnie były przyznawane na podobnym poziomie, a dzisiaj robi się z tego awanturę. Szkoda, że te periodyki nie pokusiły się na takie porównanie. Co do publikacji wizerunku wnuczki prezes TK, to jest to poniżej jakiegokolwiek poziomu – ocenił w rozmowie z Niezalezna.pl poseł PiS Waldemar Buda.

W politycznej walce niektóre media przekraczają kolejne granice. Julia Przyłębska wezwała wczoraj dziennikarzy do "opamiętania " i uszanowania "elementarnych zasad życia publicznego"; protestuje "przeciw radykalizacji i pogwałceniu standardów" przez TVN24. Chodzi o publikację wizerunku wnuczki prezes TK.

CZYTAJ WIĘCEJ: Tak działała ekipa TVN24. Prezes Przyłębska oburzona - chodzi o jej wnuczkę

Gazeta.pl ujawniła zaś "sensację", że Andrzej Przyłębski polski ambasador w Berlinie, prywatnie mąż Julii Przyłębskiej, dostał 28 530 zł nagrody.

O zmasowane ataki na prezes TK oraz jej rodzinę zapytaliśmy Waldemara Budę, posła PiS.

Ataki na prezes TK oraz jej męża trwają od wielu miesięcy. Co chwilę obserwujemy nowe jego odsłony, a zazwyczaj jest tak, że są to informacje, które się nie potwierdzają i mają na celu tylko szkalowanie prezes TK. Tym razem media idą o krok dalej i dotykają najbliższych pani Przyłębskiej. To pokazuje, że żadnych granic w tym ataku nie ma. Mówimy o publikacjach medialnych, ale trzeba to nazwać jednoznacznie – to wpisuje się w walkę opozycji z organami władzy publicznej. To zmasowany atak, szuka się wręcz haków. Przez wiele miesięcy tym mediom nie udało się znaleźć żadnych haków na prezes TK, a szkalowanie jej i jej rodziny jest niegodne i protestuję przeciwko takim sytuacjom– ocenił polityk.

Nasz rozmówca zaznaczył, że ma jednak świadomość, że "te periodyki nie poprzestaną na tym i będziemy jeszcze świadkami podobnych ataków".

    Co do nagród, jeśli przyjrzymy się poprzednim latom, to pewnie były przyznawane na podobnym poziomie, a dzisiaj robi się z tego awanturę. Szkoda, że te periodyki nie pokusiły się na takie porównanie. Co do publikacji wizerunku wnuczki prezes TK, to jest to poniżej jakiegokolwiek poziomu– ocenił Waldemar Buda.

Poseł PiS zaznaczył, że "atak trwa, chce się wywrzeć wpływ na prezes Przyłębską, ale wszyscy znamy jej twardy charakter"

Wiemy, że na początku, kiedy obejmowała stanowisko, ten atak był silny, ale ona nie dała się złamać, pokazała siłę charakteru i uważam, że tego typu działania tego nie zmienią, a prezes Przyłębska będzie służyła Polsce- dodał.

 Lidia Lemaniak


Źródło: niezalezna.pl

za: http://niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.