Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Krystyna Pawłowicz do posłanki Nowoczesnej: Do odbytu to nie kochanie a choroba, pani poseł

Nowoczesna złożyła dziś w Sejmie projekt ustawy o związkach partnerskich. Według posłanki tej partii Moniki Rosy, to realne problemy, rodziny oraz miłość. Na słowa posłanki odpowiedziała prof. Krystyna Pawłowicz.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości na swoim twitterze pisze:

„Poseł M. Rosa z .N złożyła w Sejmie projekt ustawy o związkach partnerskich. Mówi:”mamy prawo kochać i tworzyć rodziny”.

Dalej Pawłowicz komentuje:

„Ale do odbytu, to nie kochanie a choroba, pani poseł”.

Na koniec stwierdza:

„Rodzina” ma rodzić dzieci,a „współżycia” w tych waszych „związkach” przecież nie ma...”.

za: http://www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.