Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Piotr Lisiewicz-Instrukcja dla fotografów Agory

Niemały awans spotkał Zofię Klepacką. Sportsmenka awansowała do tak ważnych wrogów Agory, że portal Gazeta.pl znalazł zdjęcie, na którym ta piękna kobieta niekorzystnie wygląda! Tego chwytu wobec sportowców jeszcze nie stosowano. A jakież to pole do popisu!

Ma np. biegacz, co nie ceni ideologii LGBT, na twarzy grymas wysiłku? Zawzięty homofobiczny psychol!

Siatkarz, co czuje się patriotą, podniósł w górę rękę, by zaserwować? Wiadomo, wyznawca wujka Adolfa.

Z koszykarzami jeszcze gorzej – są tak gorliwymi nazistami, że hajlują obiema rękami.

Hokeista, co był na Marszu Niepodległości, uniósł w górę kij? Trzeba go skojarzyć z bandytą z kijem bejsbolowym.

O bokserach szkoda gadać – agresywni faszystowscy bojówkarze. Jak ten Tyson, co odgryzł w walce ucho, a potem popierał Trumpa, więc nawet kolor skóry go nie ratuje.

Najgorzej z szachistą patriotą, bo na większości zdjęć niby myśli… Zaraz, ale o czym myśli? O swoich kompleksach, nieudanym życiu erotycznym, które zrobiło z niego zeschizowanego prawicowego fanatyka!

O ileż tu łatwiej niż z Kaczyńskim czy Macierewiczem. Robieniu z nich psycholi poświecono tysiące zdjęć. A u sportowców wszystko widać na pierwszy rzut oka!

Piotr Lisiewicz

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.