Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Przeciwnik aborcji pobity przez wściekłą feministkę

Protestujący przeciwko aborcji Austin Beigel został zaatakowany i pobity przez feministkę. Kobiecie nie spodobały się zdjęcia efektów aborcji które pokazywał.

Zdarzenie miało miejsce 2 kwietnia chociaż dopiero teraz informacje o nim przedostały się do mediów. Beigel, członek antyaborcyjnej organizacji Created Equal, wraz z innymi aktywistami prezentował plakaty mające pokazać „paskudną rzeczywistość aborcji” na kampusie Uniwersytetu Północnej Karoliny (UNC). W pewnym momencie podeszła do nich kobieta – zidentyfikowana później jako 19-letnia aktywistka feministyczna i aspirująca dziennikarka Jillian Ward. Zapytała, czy te plakaty należą do nich a po usłyszeniu potwierdzenia rzuciła się na Beigela z pięściami. „P*****y straszny człowiek!” – krzyczała okładając go pięściami – „Jesteś strasznym człowiekiem! To nie jest w porządku! Zamknij się, k***a!”. Beigel został kilkukrotnie uderzony w twarz i w żołądek.

Na szczęście na miejscu szybka pojawiła się policja uniwersytecka wezwana przez jednego z aktywistów. Zatrzymali i spisali agresywną feministkę. Jej sprawa sądowa ma rozpocząć się w przyszłym miesiącu.

Beigel zdecydował się opowiedzieć o tym szokującym incydencie dopiero 7 maja. „Byłem niedawno zaatakowany na kampusie UNC podczas pokojowych rozmów o aborcji ze studentami. Przemoc ze strony zwolenników aborcji staje się coraz powszechniejsza” – napisał na swoim Facebooku – „Mam nadzieję, że będziecie się modlić za serce tej młodej kobiety która mnie zaatakowała”.

„Aktywiści pro-aborcyjni przegrywają dyskusję i, zamiast szukać debaty, eskalują przemoc wobec pokojowych obrońców życia nienarodzonego na uniwersyteckich kampusach” – napisał w oświadczeniu Mark Harrington, przewodniczący Created Equal – „Nie ulegniemy przemocy i zastraszaniu. Odpowiemy na nienawiść miłością wobec matek i ich dzieci”.

Harrington powiedział telewizji Fox News, że takie ataki stają się powoli codziennością dla obrońców życia. „Studenci, których lewica rekrutuje na uniwersytetach jako przyszłych liderów, pisarzy i myślicieli, coraz mocniej popierają cenzurę i przemoc wobec tych, z którymi się nie zgadzają – powiedział.

Liczba ataków na obrońców życia faktycznie zdaje się wzrastać i niemal co miesiąc konserwatywne media donoszą o kolejnych. Doszło nawet do tego, że lewicowy członek Izby Reprezentantów stanu Pensylwania Brian Sims sam wrzucił do sieci film na którym widać, jak zaczepia protestującą pokojowo przed kliniką aborcyjną starszą kobietę i śmieje się z jej wiary. Zaproponował także, że przekaże 100 dolarów klinice aborcyjnej jeżeli któryś z jego czytelników na FB ujawni personalia protestujących obok nastolatek.

za:www.stefczyk.info

***

Diabelskie wzmożenia... Żal...

kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.