Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Lewactwo nie mogło się powstrzymać nawet w Boże Narodzenie. Feministki znów plują na świętości

Na facebookowym profilu "Dziewuchy Dziewuchom", w czasie Świąt ukazał się post opatrzony skandaliczną grafiką, która nawiązuje do sceny zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie. Feministkom nie chodziło rzecz jasna o życzenia dla chrześcijan, którzy obchodzili właśnie jedno z najważniejszych świąt, ale o propagowanie aborcji i tzw. tabletki "dzień po".

Środowiska lewackie uczyniły sobie z obrażania uczuć religijnych chrześcijan sposób na zaistnienie w medialnej rzeczywistości. Co pewien czas pojawiają się akcje, hasła, lub tzw. happeningi, które w swoim założeniu mają szydzić ze świętości. Tak też stało się w czasie minionych Świąt Bożego Narodzenia.

W mediach społecznościowych feministki opublikowały grafikę, którą opatrzono skandalicznymi tekstami. Trudno je cytować, Post pod grafiką głosi:

Inny wariant TEJ historii. Jeśli potrzebujesz informacji na temat dostępnych w Europie metod przerywania ciąży: [tu podany jest numer telefonu - red.]

Do skandalicznej publikacji feministek odniósł się poseł Prawa i Sprawiedliwości Kazimierz Smoliński, zapowiadając konsekwencje prawne.

- W ten sposób Dziewuchy Dziewuchom promują swoją proaborcyjną działalność. Myślicie, że na obrażaniu nas katolików zbijecie kapitał polityczny? Grubo się mylicie. Nie pozwolę wam pluć na naszą wiarę. Jestem w trakcie opracowywania zawiadomienia do prokuratury. Odpowiecie za to- napisał Kazimierz Smoliński.

za:niezalezna.pl

***

 W sumie żal kobiet. Biedne, ogłupiałe postępem mózgi kierują dusze do piekła. Mała wiedza, mały rozum, straszne konsekwencje...

kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.