Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Lider PSL chce referendum o związkach partnerskich. Aborcyjny „kompromis” zostawi

Zdaniem kandydata Polskiego Stronnictwa Ludowego na prezydenta RP w sprawie wprowadzenia w kraju związków partnerskich powinno zostać przeprowadzone referendum.

W rozmowie z tygodnikiem „Wprost” Władysław Kosiniak-Kamysz stwierdził, że kwestia związków partnerskich wraca do debaty publicznej zawsze przed wyborami. Dlatego też – jego zdaniem – należy zapytać o opinię Polaków. W tym celu kandydat ludowców proponuje referendum, aby politycy wiedzieli, czego chcą ich wyborcy.

Mimo, że przed wyborami powraca nie tylko temat związków partnerskich, ale także aborcji, lider PSL nie uznał za stosowne przeprowadzania w tej sprawie referendum czy dokonywania jakiejkolwiek zmiany. Zamiast tego Władysław Kosiniak-Kamysz stwierdził, że ustawa z roku 1993, która stanowi podstawę tzw. kompromisu aborcyjnego, powinna pozostać w mocy.

za:www.pch24.pl

***

E tam chłopcy, a dlaczego nie od razu, hurtem, o innych "związkach". Są np.miłośnicy...zwierzątek...
- Ot, do czego prowadzą postępowe... używki... stosowane  w równie postępowych klubikach...
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.