Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Pozew za prawdę

Lewica zastrasza i gnębi rodziców broniących dzieci przed seksualizacją w szkole. – To jest bezpardonowa walka. Ideolodzy gender chcą nam kneblować usta, żebyśmy nie mogli wychowywać naszych dzieci zgodnie z naszą wiarą. Musimy temu przeciwdziałać i nie ulegać tej cenzurze

– w ten sposób Barbara Nowak, kurator oświaty w Małopolsce, komentuje w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” informację o tym, że Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza musi tłumaczyć się przed sądem za głośne mówienie o zagrożeniach, jakie niesie za sobą wdzierająca się do szkół ideologia gender. Małgorzata Fuszara, była pełnomocnik ds. równego traktowania w rządzie PO – PSL, wraz z innymi działaczami na rzecz promowania ideologii gender związanymi z ruchami LGBT wytoczyła proces Stowarzyszeniu. W 2018 r. wysłało ono listy do dyrektorów ponad 20 tys. placówek oświatowych w całym kraju ostrzegające szkoły, że pod płaszczykiem walki z dyskryminacją w ich placówkach prowadzone są zajęcia promujące ideologię gender.

– Dziś rano czeka nas rozprawa w warszawskim sądzie. Zostaliśmy pozwani przez panią Fuszarę, dla której gender stało się sposobem na życie – mówi w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” Waldemar Wasiewicz, prezes Stowarzyszenia Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza. Jak zaznacza nasz rozmówca, Fuszara wciąż mówi o rzekomej dyskryminacji osób LGBT w Polsce, a nie dostrzega, że to rodziny wielodzietne są cały czas prześladowane i piętnowane.

– Aktywiści LGBT mówią o dyskryminacji i wmawiają, że w Polsce są krzywdzeni. Prawda jest taka, że dyskryminowana jest rodzina wielodzietna. Ja jestem ojcem ośmiorga dzieci i cały czas tej dyskryminacji doświadczam. Nie raz słyszę, że rodzina wielodzietna to po prostu patologia. Tego pani Fuszara nie widzi – zauważa Wasiewicz.

za:naszdziennik.pl


***

Rodziny wielodzietne pozwane przez środowiska LGBT.

Jak podaje na Twitterze prezes Ordo Iuris ma się odbyć proces środowisk LGBT przeciwko Stowarzyszeniu Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza. Rodziny te wystąpiły przeciwko szkodliwości edukacji seksualnej dzieci.

Jak można przeczytać na stronach portalu Telewizjarepublika.pl:

- W 2016 r. Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza wysłało list do dyrektorów szkół i ministra edukacji, wyrażający rodzicielską opinię o deprawacyjnym charakterze zajęć z edukacji seksualnej – tzw. warsztatów antydyskryminacyjnych i „kodeksu równego traktowania”. Pismo uzupełniało słynne zdjęcie obnażonej podczas Parady Równości Marty Konarzewskiej.

Środowiska LGBT, a w tym Fundacja na Rzecz Różnorodności Społecznej, Kampania Przeciw Homofobii i Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej oraz na przykład Małgorzata Fuszara, która była pełnomocnikiem w rządzie PO-PSL zbierały na wytoczenie procesu środki, w czym od samego początku pomagała „Gazeta Wyborcza” oraz portal internetowy LGBT.Ma się odbyć pierwszy proces przeciwko Stowarzyszeniu Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza. Jak informuje Ordo Iuris środowiska LGBT wystosowały szereg pozwów przeciwko stowarzyszeniu i zapowiada obronę stowarzyszenia.

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.