Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Hejterzy nie wygrywają

Zorganizowana grupa hejterska, jaką stała się totalna opozycja, twierdzi, że odejście Łukasza Szumowskiego to jej sukces. Powrót do zawodu kardiologa i roli posła – zaplanowane wiele miesięcy temu – miałby mieć drugie dno, którego wykrycie to rzecz jasna zasługa polityków PO.

To bzdura, a politycy hejterskiego ugrupowania, szczując na ministra zdrowia, udają, że urodzili się wczoraj, że nie pamiętają początków pandemii i walki o to, by dostarczyć do Polski maseczki, respiratory i środki ochronne. Że deficyt tych środków powodował, iż zawyżano ceny i niekiedy wykorzystywano podbramkową sytuację, by sprzedawać towar niespełniający wymagań. Jakoś nie widać polityków hejterów, którzy napadaliby dziś na Jerzego Owsiaka i jego akcję kupowania maseczek – a tak samo stał się ofiarą oszustwa. Minister Szumowski przygotował swój resort na drugą falę epidemii, dopiął ważne projekty i ma prawo czuć satysfakcję, że uchronił Polskę przed taką skalą epidemii, jaka była w innych krajach. To świetny fachowiec, uczciwy człowiek i twardy polityk, który stawił czoła skandalicznym akcjom nienawiści opozycji. Hejterzy nie wygrywają, dowodzą tylko, że ich sposobem na działalność polityczną jest nienawiść.

Joanna Lichocka

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.