Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Piotr Lisiewicz- Oni roznieśli zarazę i śmierć. Narazili służbę zdrowia na upadek, a Polaków na utratę życia

Po wielkich protestach zwolenników aborcji na życzenie drastycznie wzrosła liczba zarażonych koronawirusem. – Wystarczy spojrzeć na krzywą przyrostu zachorowań, by zobaczyć, że jest ona ściśle powiązana z tymi wydarzeniami. Po 2–3 tygodniach pojawią się pierwsi pacjenci z protestów z dekompozycją oddechową, potem nadejdzie fala zgonów.

Ta tragedia nie powinna się wydarzyć. Teraz musimy walczyć o to, by nie załamał się system ochrony zdrowia, bo to oznaczać będzie drastyczny wzrost śmiertelności...
/.../
za:https://www.gazetapolska.pl

***
W artykule czytamy również: "/.../Była też posłanka Hanna Gill-Piątek, która pisała entuzjastycznie: "Wolność kobiety kończy się, kiedy zachodzi w ciążę"

- No, no - toż to rewelacja z Zaświatów, bądź z poczęcia w "więźniu"...  
Tyle tylko, że jakby to nie było do... No właśnie-do obśmiania czy do zapłakania nad przypadłością... intelektualną?... duchową?... tego smutnego obrazu pogubienia raczej leciwych homo i - z nazwy - sapiens...
Szkoda ludzi.
Również rzucających publicznie "mięchem" i wskazujących miejsce swych wrzutek... (Właśnie-zastanawiające, iż wszystko kojarzy im się z d....   )
kn

 

P

Copyright © 2017. All Rights Reserved.