Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Dawid Wildstein-Trzaskowski prawdę nam powie

Stało się. Trzaskowski nie wyraził zgody na Marsz Niepodległości 11 listopada.
Przyczyna?
Oczywiście epidemia.
Trzaskowski uznał, że nie można ryzykować zdrowia Polaków, a każda taka manifestacja, z racji tłumów i bliskości uczestników, jest zagrożeniem epidemiologicznym.

W reakcji na tę informację znacząca część prawicowych komentatorów i polityków od razu rzuciła się do gardła prezydentowi Warszawy.   
 Że to hipokryzja, że bezczelność.
Wyciągnięto Trzaskowskiemu, że przecież jeszcze kilka dni temu fotografował się  z protestującymi przeciw orzeczeniu Trybunały Konstytucyjnego. W gęstym tłumie. Że sam nakłaniał Polaków, żeby w sytuacji coraz większego zagrożenia covidem, wychodzili na ulice  /...,/

za: https://www.gazetapolska.pl

***
E tam, e tam - taka wadza niejedno ma oblicze. I język :-)
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.