Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Szokujące! Odprawiono satanistyczną mszę w intencji "Parady Równości" w Warszawie

W sobotę ulicami Warszawy przeszła tzw. "Parada Równości", która uzyskała patronat prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego. Jak poinformowała satanistyczna organizacja "Global Order of Satan", w intencji tego wydarzenia została przez nich odprawiona czarna mszę.

- W świetle niedawnej reelekcji Prawa i Sprawiedliwości (PIS) w Polsce, która wcześniej wygłaszała homofobiczne oświadczenia, nękała działaczy LGBT, nadzorowała tworzenie stref anty-LGBT (...) my w Globalnym Porządku Szatana czuliśmy, że ważne jest, aby zająć stanowisko i pokazać nasze wsparcie naszym przyjaciołom w Polsce zarówno w społecznościach satanistycznych, jak i LGBTQ+. Stajemy się głosem sprzeciwu i sprzeciwu wobec wykorzystywania religii przez populistów do propagowania ich przesłania bigoterii i nienawiści.

Globalny Porządek Szatana odprawił czarną mszę dla Polski (...) Nakręcona w siedmiu krajach nasza Czarna Msza została skompilowana, aby wszyscy mogli ją zobaczyć i podzielić się, a my wszyscy, aby udzielić wsparcia naszym przyjaciołom, którzy są prześladowani w Polsce.

Aby wesprzeć tę akcję, uruchomiliśmy zbiórkę pieniędzy na zbiórkę pieniędzy dla Lambdy Warszawa i Kampanii Przeciw Homofobii, organizacji charytatywnych, które pomagają we wspieraniu i obronie praw osób LGBT w Polsce.

- napisano na stronie "Global Order of Satan"

za:www.fronda.pl

***

Taaaka ....autodemaskacja?...

k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.