Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Warszawa. Kolejny rok koszmarnej a nawet wulgarnej „reklamy” polskiej stolicy na Boże Narodzenie

„Żeby ze Świąt Bożego Narodzenia zrobić JEB.. PiS to trzeba być barbarzyńcą" – pisze na Twitterze europoseł Solidarnej Polski Patryk Jaki.
Przed rokiem na zamówionych przez warszawski ratusz świątecznych kartkach bożonarodzeniowych nie było krzyża. Co więcej, nie było na nich nie tylko krzyża, ale też nie było ani Chrystusa, ani Betlejem.

W tym roku warszawski ratusz

pod zarządem Rafała Trzaskowskiego kontynuuje te co najmniej dziwne działania i „tradycje” tzw. poprawności politycznej.

Tym razem mamy "świąteczny" plakat, na którym jest… blok, jakaś budowla i łyżwiarze bez twarzy.

Szczególnie bulwersujące jest jednak umieszczenie gwiazdek na plakacie - pięć w jednym kolorze, trzy w innym - co budzi zdecydowanie skojarzenia z wulgarnym hasłem przeciwko partii rządzącej

Jak zauważa też jeden z internautów, "Na Święta Warszawa nie jest biała, ale w kolorze Soku z Buraka".

za:www.fronda.pl

***
Wciąż powraca smutne, a nawet dramatycznie poważne, pytanie: Czy to "zwykła" ....hmmm....impotencja umysłowa, czy już "zwykłe" owładnięcie przez Zło?....
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.