Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Skandaliczne słowa posłanki Lewicy nt. śmierci arcybiskupa: “Wszyscy powinni się radować, że tam jest”

W niedzielę 12 grudnia zmarł arcybiskup Stanisław Nowak.
Nie wszyscy jednak potrafili godnie uczcić odejście duchownego z tego świata, o czym doskonale świadczy skandaliczny wpis posłanki Lewicy.

Informację o śmierci arcybiskupa Sławomira Nowaka podała archidiecezja częstochowska.
Duchowny miał 86 lat, z czego 67 poświęcił posłudze kapłańskiej. W 1984 roku został nominowany na biskupa, a 8 lat później objął stanowisko metropolity częstochowskiego, które pełnił do 2011 roku, kiedy to złożył rezygnację, przyjętą wówczas przez papieża Benedykta XVI.

Jak na wieść o śmierci duchownego zareagowała posłanka Lewicy Małgorzata Prokop-Paczkowska?
Z pewnością nie tak, jak można by było wymagać od osoby, która zasiada w polskim parlamencie.

–Kolejny katolik, który wciskał ludziom bajki o niebie i piekle, więc wszyscy powinni się radować, że już tam jest – można wyczytać w komentarzu posłanki pod jednym z postów informujących o śmierci arcybiskupa.

To nie jest zresztą pierwszy tego typu antykatolicki wybryk Prokop-Paczkowskiej. Wcześniej kobieta zakpiła ze śmierci 750 chrześcijan zamordowanych w Etiopii. Oprócz tego zasłynęła także ze zrównania obecnej sytuacji osób LGBT z ofiarami Holocaustu.

za:www.stefczyk.info


***

"Bajki o niebie i piekle..."

- Biedne, ogłupiałe (czy już owładnięte?...) istoty z rodziny homo sapiens-istota myśląca... W dodatku kompromitujące kobiecą szlachetność...
- Co musi się stać, żeby znalazły czas na zastanowienie skąd nasz ludzki ród; skąd życie; skąd w ogóle życie?...

Skąd duch i skąd-to dla nich powinno być łatwiejsze-materia?

Materia nie ta, która powstała z tzw. Wielkiego Wybuchu, ale skąd ta, którą ów Wybuch wziął i rozprzestrzenił?...
kn
  

Copyright © 2017. All Rights Reserved.