Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Facebook usunął profil dr. Bawera Aondo-Akaa. Ordo Iuris gotowe wspomóc obrońcę życia

Facebook usunął oficjalny profil działacza pro life, Bawera Aondo-Akaa. Powodem cenzury stał się – a jakże! – komentarz dotyczący homoseksualizmu.
Z relacji TV Republika wynika, że działacz pro life pochwalił się na swoim profilu udziałem w wykładzie ks. prof. Dariusza Oko pt. „Homoherezja i lawendowa mafia w Kościele. Jak wyjść z kryzysu?”.

Pod wpisem miała wywiązać się dyskusja, w tym o prawdziwe źródła pedofilii. Dr Bawer Aondoo-Akaa w odpowiedzi wskazał na jej związki z homoseksualizmem, a obie dewiacje określił mianem choroby.

I, jak się zdaje, to właśnie tego rodzaju pogląd zdecydował o usunięciu profilu.

Działacz pro life ocenił działania Facebooka jako „neomarksistowskie i ideologiczne”. Jak wskazał, celem przyjętej strategii jest kneblowanie i eliminowanie z przestrzeni publicznej i debaty poglądów konserwatywnych i patriotycznych.

W obecnej sytuacji, jak zauważył dr Aondo-Akaa, ekipa rządząca winna zająć się dwoma ważnymi regulacjami ustawowymi: Tak dla rodziny, nie dla gender oraz przepisami regulującymi monopol takich gigantów jak Facebook.

Po usunięciu konta z ofertą pomocy działaczowi pro life wystąpił już prezes Instytutu Ordo Iuris, mec. Jerzy Kwaśniewski.

za:pch24.pl

***
Facebook?... Czyja "face", czyj "book"?...

k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.