Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Zwolennicy aborcji planują „urządzić piekło” w kościołach USA!

Jak donoszą lincze media, w najbliższą niedzielę zwolennicy aborcji planują „urządzić piekło” w wybranych kościołach w Stanach Zjednoczonych. Akcja wydaje się być zaplanowana z premedytacją, ponieważ w tym dniu w USA jest obchodzony Dzień Matki.

Do zorganizowania tych bezprecedensowych ataków wandalizmu mógł się przyczynić także przeciek z Sądu Najwyższego. Przegłosowano tam bowiem unieważnienie wyroku w sprawie „Roe kontra Wade” z roku 1973, który legalizował aborcję. Informacja o tym wywołała wściekłość wśród feministek i aborcjonistów.

- Siły policyjne przygotowują się na tygodnie rozruchów, aczkolwiek według np. portalu yahoo!news agresji należy spodziewać się ze strony… pro-liferów – podaje portal pch24.pl.

„Alarm dla katolickich mężczyzn! Tworzy się TikToki instruujące ludzi, by zakłócali katolickie Msze w tym tygodniu w proteście przeciwko Sądowi Najwyższemu. Bądźcie przygotowani, by chronić nasze dzieci, kobiety i duchowieństwo. Miejcie oczy szeroko otwarte” - zaalarmował na Twitterze autor książki „Infiltracja” oraz znany komentator katolicki dr Taylor Marshall.

Z kolei portalu „Church Militant” poinformował o grupie „Ruth Sent Us”, która „zachęca na portalach społecznościowych do ataku na kościoły i zakłócania Mszy” - czytamy.
„Jeśli jesteś katolikiem za wyborem, byłym katolikiem, wyznawcą innej wiary lub niewierzącym, zauważ, że sześciu ekstremistycznych katolików postanowiło obalić Roe. Stań przy lub w lokalnym kościele katolickim w niedzielę 8 maja” - piszą aborcjoniści.

Jak podaje natomiast „Fox News”, do akcji dołączyło jeszcze inne ugrupowanie proaborcyjne o nazwie „Rise Up 4 Abortion Rights”. Nawołuje ono do protestów „na zewnątrz” kościołów w najbliższą niedzielę 8 maja. „Podnieście głos i wzniećcie piekło! Milczenie jest waszą pieczęcią aprobaty. (…) Aborcja na żądanie i bez usprawiedliwienia” – czytamy w postach organizacji.

Protesty są już zaplanowane na 8 maja na zewnątrz ważnych kościołów w kilku miastach USA. Mówi się także o próbie zorganizowania ogromnego protestu na 14 maja.
Z informacji „Life News” wynika, że „przynajmniej jeden kościół” stał się już przedmiotem wandalizmu, przemocy i nękania. Chodzi także o centra pro-life dla ciężarnych.

„Wydaje się prawdopodobne, że będzie więcej w nadchodzących dniach” - czytamy.

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.