Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

„Nasz człowiek w Warszawie”. Wkrótce druga część filmu o polityce Donalda Tuska

Marcin Tulicki z TVP zapowiedział w rozmowie z portalem wPolityce.pl powstanie drugiej części filmu „Nasz człowiek w Warszawie”, prezentującego politykę Donalda Tuska wobec Rosji.
Pierwsza część filmu zabolała Donalda Tuska tak bardzo, że pozwał dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosława Olechowskiego i red. Marcina Tulickiego. To jednak nie zniechęciło twórców do podjęcia pracy nad drugą częścią dokumentu.

- „Film jest w bardzo zaawansowanej fazie. Za jakieś 2-3 tygodnie druga część powinna być gotowa. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Donald Tusk wybrał taką, a nie inną drogę polityczną i co nim kierowało. Będą nowe dokumenty dot. prorosyjskiej polityki Donalda Tuska. Będzie potwierdzenie czarno na białym tego, czego przewodniczący Platformy tak bardzo się wystrzegał” - powiedział Tulicki portalowi wPolityce.pl.

Zapowiedział, że w drugiej części filmu przypomniane zostaną decyzje, o których Donald Tusk „lubi zapominać”.

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.