Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Świąteczne znaczki Deutsche Post… bez symboli chrześcijańskich

Niemiecka poczta umożliwiła w tym roku po raz pierwszy swoim klientom wybranie wzoru znaczka, jaki zostanie wyemitowany z okazji świąt Bożego Narodzenia.
Internetowa ankieta, która została uruchomiona 5 maja i potrwa do 24 maja, umożliwia głosowanie na jeden z ośmiu wstępnie wyselekcjonowanych projektów.

Żaden z nich nie zawiera symboli chrześcijańskich takich jak żłóbek, szopka czy gwiazda betlejemska – pojawiają się jedynie zimowe pejzaże, choinki, bombki, pierniczki albo zwierzęta jak renifery czy nawet… wiewiórki.

Zwycięski znaczek o wartości 85 eurocentów będzie można zobaczyć na internetowej stronie poczty w początkach czerwca, a w sprzedaży pojawi się 3 listopada.

Dodatkowy dochód ze sprzedaży znaczków, sprzedawanych powyżej wartości, zostanie przekazany Federalnej Wspólnocie Roboczej Niezależnej Pomocy Społecznej oraz na projekty służące dobru publicznemu.

za:bialykruk.pl

***
Za co kara spotyka ten naród,iż czyni to co czyni- wszak nie od dziś?...
k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.