Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Uznani naukowcy czy zwykli oszuści?

Wszystkich utytułowanych  profesorów zwyczajnych i nadzwyczajnych, docentów, doktorów, adiunktów, promotorów i rektorów, którzy wypisali morze atramentu i zniszczyli setki kilometrów kwadratowych lasów na papier, który zawiera dyrdymały o ociepleniu klimatu,  należałoby zamknąć natychmiast do kryminału za fałszywe oświadczenia składane zarówno na piśmie jak i ustnie na salach wykładowych oraz publicznie na sympozjach naukowych!
Polityków, którzy zgodzili się na dodatkowy podatek z powodu rzekomego ocieplenia klimatu, podpierając się wynikami badań oszustów klimatycznych i całej tej bandy ocieplo-naukowców powinno się teraz w lutym wysłać  w Beskidy w podkoszulkach i krótkich spodenkach, aby mogli empirycznie dowodzić jak im jest ciepło!
Prymitywni oszuści wyłudzają pieniądze od naiwnych metodą ” na wnuczka”, natomiast arcy-krętacze,  prowadzący katedry na słynnych na całym świecie uczelniach wyłudzają znacznie większe pieniądze naukowo sprawdzoną metodą na… „emisje CO2”!
Czyżby aż tylu durniów nie wiedziało, że każdy człowiek wydycha CO2, a jak już nie emituje z siebie dwutlenku węgla to znaczy, że nie żyje?
Czy 25 stopni poniżej zera w samym środku Europy to ma być ten naukowy dowód ocieplenia klimatu?
Czy minus trzydzieści w nocy w lutym w niektórych górskich dolinach to jest ten efekt cieplarniany?
Nie dajmy się oszukiwać ani prymitywom stosującym metodę …”na wnuczka” ani utytułowanym oszustom, stosującym metodę…” na emisję CO2” !
Lubię zimę, śnieg , a mróz jest bardzo zdrowy bo niszczy wiele zarazków, jednak nie lubię być oszukiwany przez łajdaków, którzy siedzą sobie w luksusowych gabinetach i twierdzą, że jest im coraz cieplej, a Polacy mają płacić nowy podatek od emisji CO2 bo rzekomo powodują …”efekt cieplarniany”!
Rajmund Pollak