Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Przebudzenie lemingów

Przebudzenie lemingów, czyli protest wyborców PO po piątkowym głosowaniem nad związkami dla homoseksualistów Nie milkną echa piątkowego głosowania i odrzucenia wszystkich trzech projektów dot. zmian prawnych dla związków wydarzyło w polskim Sejmie. Domagają się wyciągnięcia konsekwencji od 46 posłów PO, którzy głosowali za odrzuceniem projektu ustawy.

"Udowodniliście tym samym, że kierujecie się uprzedzeniami, a nie interesem tysięcy Polek i Polaków żyjących w związkach nieformalnych. Ich dyskryminację uważam za niedopuszczalną. O ile nie zmienicie Państwo zdania w kwestii związków partnerskich proszę nie liczyć na moje poparcie w przyszłości" - piszą w listach do Premiera Tuska jego zwolennicy. Dobrze, że nie napisali miliony Polek i Polaków.Podobnie protest zorganizowali młodzi z magazynu liberalnego "Liberte" (też wyznawcy słońca Peru i wpatrzonych w antykatolickie ideologie). Napisali oni takie piękne i pełne wiedzy zdania (proszę przeczytać parę razy, bo w ogóle nie zrozumiecie za pierwszym razem o co chodzi): "Nie żyjemy już w czasach caratu, nawet jeśli ponad połowa posłów RP wciąż mentalnie nie opuściła XIX wieku. (..) Skoro nie potrafi Pan przeforsować związków partnerskich mając większość w sejmie, senacie i „swojego” prezydenta to nie wiem czy jest nam Pan do czegoś jeszcze potrzebny  - pisze Leszek Jażdżewski, redaktor naczelny "Liberte". Z tym caratem i wiekiem XIX-tym przychodzi na myśl ideologia lewicowo-antykatolicka, którą posługiwano się wtedy gdy tematem spraw społeczno-cywilizacyjnych były sprawy moralne. Widać, że u lemingów zagotowała się woda w mózgu. I bardzo dobrze. Czas pomyśleć może o emigracji, nie tej peszkowej, wewnętrznej ale tej normalnej zewnętrznej. Może coś ona pomoże na złe samopoczucie.

za:www.fronda.pl (pn)

Copyright © 2017. All Rights Reserved.