Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Ty możesz powstrzymać pedofilię! Ruszyła nowa akcja przeciw dewiacjom!W niemieckich przedszkolach dzieci są zachęcane do wzajemnego oglądania i dotykania narządów płciowych w specjalnych „kącikach zabaw". Nie mogą tylko wkładać przedmiotów do pochwy i odbytu.

Specjaliści od seks edukacji zachęcają przedszkolaki (i starsze dzieci) do masturbacji.

6-latki mają dowiadywać się o antykoncepcji, 9-latki mają umieć skutecznie antykoncepcję stosować.

Seks edukatorzy mówią, że małżeństwo i rodzina to tylko jedna z wielu możliwości. Istnieje wiele rodzajów związków i orientacji seksualnych, do których wypróbowania zachęcają.

W Niemczech edukacja seksualna jest przymusowa. Rodzice, którzy nie posyłają na nią dzieci trafiają do więzienia. Podobnie dzieje się w innych krajach Europy Zachodniej.

Na celowniku seks edukatorów znalazła się Polska. W roku 2013 została opublikowana polska wersja „Standardów edukacji seksualnej w Europie". Obrzydliwe praktyki niemieckich „edukatorów" mają być w Polsce wprowadzone jako standard.

Teraz Twoje dzieci maja być pozbawione niewinności i wydane w ręce macherów od seksu.

Taki jest ich plan. Ale Ty nie musisz na to się zgodzić.

Dziś (19 marca) złożyliśmy w Sejmie wniosek o rejestrację Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej "Stop pedofilii". I tym możesz podpisać się pod projektem ustawy, zakazującym seksualizacji dzieci. Wejdź na stronę www.stoppedofilii.pl , wydrukuj kartę i zbierz podpisy wśród rodziny i znajomych.

Stańmy razem w obronie dzieci!

Mariusz Dzierżawski

Źródło: http://stopaborcji.pl/index.php/aktualnosci/wiadomosci/858-oni-chca-zdeprawowac-twoje-dzieci
za: http://www.ksd.media.pl/publikacje/1984-i-ty-mozesz-powstrzymac-pedofile-ruszyla-nowa-akcja-

Copyright © 2017. All Rights Reserved.