Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Zwolennicy LGBT chcą zabić sportowca i jego rodzinę

Agresywni zwolennicy LGBT ze Stanów Zjednoczonych grożą, że zabiją znanego sportowca wraz z jego dziećmi. Powód? Mężczyzna odważył się skrytykować obrzydliwy gejowski pocałunek.

W Stanach Zjednoczonych było ostatnio głośno o „pocałunku” jakim obdarzył swojego partnera znany piłkarz Michael Sam. Lobby LGBT fetowało to wydarzenie jako przełamanie pewnego stereotypu. Umieszczono to na okładce magazynu sportowego. Nie był to jednak zwykły pocałunek; na twarzy swojego partnera Michael Sam rozbił najpierw ciasto, a potem je z niej zjadł.

Tymczasem były gracz hokejowy Derric Ward skrytykował ten pocałunek na Twitterze. Stwierdził, że czegoś takiego nie powinno pokazywać się publicznie, bo patrzą na to dzieci. Bronił swojego poglądu w kilku kolejnych komentarzach. Powoływał się przy tym na Biblię. Twierdził przy tym, że nie chodzi mu o homoseksualny charakter tego czynu, ale o jego niestosowność.

Sportowca według jego własnych słów spotkała ostra krytyka. Niektórzy grozili mu, że zabiją jego i jego dzieci. „Chcieli, bym umarł. I chcieli zabić moje dzieci. To wszystko dlatego, że uważam za niestosowne, pokazywać w narodowej telewizji, jak rozbija się komuś na twarzy ciasto, a potem to zlizuje” – stwierdził Ward.

Pac/charismanews
za:http://www.fronda.pl/a/geje-chca-zabic-sportowca-i-jego-rodzine,37458.html

***

Półnagie feministki zaatakowały arcybiskupa

Półnagie aktywistki Femenu zaatakowały Marsz dla Życia, jaki odbywał się w Quebecu w Kanadzie. Próbowały wyrwać arcybiskupowi mikrofon, gdy odczytywał błogosławieństwa Ojca Świętego.

Dwie półnagie aktywistki Femenu zaatakowały Narodowy Marsz dla Życia, który odbył się w czwartek w Quebecu w Kanadzie. Gdy tylko arcybiskup miasta Quebec, kard. Gerald Lacroix, zaczął odczytywać błogosławieństwa Papieża ze słowami wsparcia dla Marszu, kobiety zaatakowały.

Próbowały wyrwać arcybiskupowi mikrofon, ale zostały zatrzymane przez policję. „Moje ciało, moje zasady”, „pie****ć waszą moralność” – wywołały.

Kardynał Lacroix odniósł się w przemówieniu do tego niesmacznego incydentu.

„Zdajemy sobie sprawę, że są na świecie osoby, które nie szanują życia. Modlimy się za nich i staramy się w sposób pełen jasności i miłosierdzia wyjaśniać przesłanie życia” – powiedział.

„Czasami spotykamy się z osobami, które są bardzo, bardzo wściekłe na przesłanie, jakie niesiemy. Jednak to przesłanie przynosi pokój” – kontynuował.

„Bazuje ono na realności, jaką jest wartość każdej osoby. Żadna osoba nie jest przedmiotem, którym można gardzić, ale człowiekiem, którego należy kochać od pierwszego momentu jego egzystencji aż do naturalnej śmierci, gdy wchodzi do domu Ojca Niebieskiego. Dlatego módlmy się za nich” – zakończył kardynał.

pac/lsn


za:http://www.fronda.pl/a/polnagie-feministki-zaatakowaly-arcybiskupa,37294.html

***

Krok po kroku. To prawidłowość KAŻDEGO opętywania człowieka przez zło.


k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.