Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Kpina z wolności słowa. Komorowski odznaczył orderami Lisa, Gugałę i MiszczakaPrezydent Bronisław Komorowski odsłonił w Warszawie Memoriał Wolnego Słowa. I jednocześnie odznaczył Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski "zasłużonych dla wolności słowa" dziennikarzy: Tomasza Lisa, Jarosława Gugałę i Edwarda Miszczaka.

- Wolne słowo to był dynamit, który rozsadził system - mówił prezydent. Kogo uznał za wybitnych bojowników o wolność słowa?

Za "wybitne osiągnięcia w działalności na rzecz wolności słowa w Polsce, za wkład w rozwój wolnych mediów i niezależnego dziennikarstwa" Komorowski odznaczył Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski:

- Tomasza Lisa, redaktora naczelnego "Newsweek Polska"
- Jarosława Gugałę, dziennikarza związanego m.in. z TVP i Polsatem
- Bogusława Chrabotę, redaktora naczelnego "Rzeczpospolitej"
- Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN

ZOBACZ, JAK PRACUJE DZIENNIKARZ ODZNACZONY ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA W DZIAŁALNOŚCI NA RZECZ WOLNOŚCI SŁOWA:

http://niezalezna.pl/56070-kpina-z-wolnosci-slowa-komorowski-odznaczyl-orderami-lisa-gugale-i-miszczaka

http://vod.gazetapolska.pl/7259-jaroslaw-gugala-rzetelnego-dziennikarstwa

Copyright © 2017. All Rights Reserved.