Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Niech Żyd Gross powie coś o Żydach z pułku Dirlewangera

Tomasz Gross polski Żyd w opluwaniu Polaków zajmuje poczesne miejsce, wg. niego Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców.
Wszystkiego złego czego doznali Żydzi w czasie wojny ,wg. Grossa zawdzięczają Polakom. A ja się pytam tego goja, co robiło jego 268 ziomków, w pułku Dirlewangera. Ten kat Warszawy „ wsławił ” się masakrami ludności cywilnej i powstańców a nawet jeńców. Historycy obliczają, że dirlewangerowcy w trakcie walk wymordowali około 25000-30000 osób.

Czy mordercy Żydzi w pułku byli siostrami miłosierdzia czy razem z niemieckimi kryminalistami i psychopatami, Ukraińcami, Romami, Rosjanami, razem 3680 osób mordowali w sposób bestialski cywilów?

Być może Grossowi chodzi o to by stać się 100% Żydem nie gojem, wszak u nich pochodzenie liczy się po matce, która była Polka, nie po ojcu, który był Żydem?

Może Gross powie coś o swoich ziomkach w gettach , kiedy to policja żydowska dostarczała Niemcom tylu Żydów do wagonów, ilu sobie Niemcy zażyczyli, licząc na to, że przetrwają, by w końcu samemu trafić do obozu koncentracyjnego.

A może coś o Żydach denuncjujących Polaków NKWD po 17 września 1939 r.?
Niech tego szmendaka zaprosi Olejnik i wypytuje tego polakożercy o antysemityzm Polaków. Lewacka „Krytyka Polityczna” zaprasza to indywiduum i z nim dyskutuje.

Rodzina Ulmów patrzy na to z przerażeniem z nieba.


za:naszeblogi.pl/57360-niech-zyd-gross-powie-cos-o-zydach-z-pulku-dirlewangera

Copyright © 2017. All Rights Reserved.