Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Chamstwo Nitrasa. Posłankę PiS porównał do nazistowskich żołnierzyWidzę, że „dywizjon Condor” w postaci pani poseł Pawłowicz już wystartował. Już dokonuje nalotów dywanowych na polską konstytucję – powiedział poseł PO Sławomir Nitras w Sejmie.

Zaczęło się od tego, że Krystyna Pawłowicz skrytykowała Komisję Wenecką. Miało to miejsce podczas sejmowej dyskusji dotyczącej realizacji jej zaleceń ws. Trybunału Konstytucyjnego.

Krytyka Komisji Weneckiej i innych zagranicznych lub międzynarodowych organów to oczywiście rzecz nie do pomyślenia dla polityków PO.

Na mównicę wyszedł więc Sławomir Nitras z PO. I porównał posłankę do PiS do "dywizjonu Condor", czyli do Legión Cóndor. To nazistowska formacja wojskowa, która wspierała gen. Franco podczas wojny domowej w Hiszpanii. Zasłynęła m.in. z bombardowania Guerniki.

To już kolejny raz, gdy politycy PO bezkarnie zestawiają przedstawicieli PiS z nazistami. Stefan Niesiołowski pisał np.:

Naziści chętnie korzystali z pomocy kryminalistów i wywoływali burdy uliczne, mieli swoich reżyserów (pisowskiej Leni Riefenstahl ostatnio wynoszonej jako skrzywdzona niewinność na pisowskie sztandary na szczęście brakuje talentu wielkiej poprzedniczki), pismaków, profesorów, bohaterów. Swoich przeciwników, a zwłaszcza Żydów, porównywali do zwierząt (wszy, karaluchy, szczury), ulubione porównania pisowskich agitatorów nazywających się dziennikarzami zwłaszcza polityków PO do szczurów czy lemingów, a mojej skromnej osoby przez jeden szmatławy tabloid i inny szmatławy dziennik profanujący piękne słowo, do wściekłego psa, wpisuje się w ten sam styl działania. Ale to, co upodabnia te obydwie formacje, to niebywała zdolność do posługiwania się kłamstwem, cynizm, pogarda dla elementarnej uczciwości i prawdy.

za:niezalezna.pl/77788-chamstwo-nitrasa-poslanke-pis-porownal-do-nazistowskich-zolnierzy

Copyright © 2017. All Rights Reserved.