Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Imigracja służy podbojowi Europy - zaznacza duński imam. Już tego nie ukrywają...

Imigranci zaczynają się coraz bardziej rozpychać, a europejscy politycy debatują, spotykają się i szukają kolejnych sposobów na rozwiązanie problemu uchodźców zalewających Europę. Tymczasem muzułmański duchowny mieszkający w Danii już nie ukrywa jaki jest ich cel. Imigracja to podbój Europy - podkreśla.

W duńskich mediach pojawił się film nagrany z ukrytej kamery szokujący dla pokojowo i przyjaźnie nastawionych do imigrantów Duńczyków. Można na nim zobaczyć jak imam Mohammad Fouad al-Barazi zachęca, by jak najwięcej muzułmanów przybywało do Europy i mówi wprost, że imigracja to część podboju Europy.

Zwany „kaznodzieją nienawiści” al-Barazi słynie z płomiennych i kontrowersyjnych wystąpień. Nie jest jednak jakimś podrzędnym duchowym, tylko głównym imamem meczetu Związku Islamskiego w Danii, a więc jego głos należy traktować bardzo poważnie

—opisuje serwis polishexpress.co.uk.

Imam poucza, że muzułmanie nigdy nie powinni integrować się z mieszkańcami kraju do jakiego przybywają. Powinni za to pozostawać wierni swoim zwyczajom, tradycjom i domagać się dla siebie jak najwięcej praw. I tak z czasem, z niewielkiej diaspory muzułmanie powinni stać się większością, która w końcu przejmie władzę.

Al-Barazi z zadowoleniem patrzy na przyrost islamskiej populacji. Jeszcze 23 lata temu w Danii mieszkało 55 tysięcy wyznawców religii Mahometa. Teraz ta liczba przekroczyła 300 tysięcy

—informuje polishexpress.co.uk.

Jak niestety widać cel przedstawiony muzułmanom przez imama jest możliwy do zrealizowania…

Islamski duchowny w Danii nawołuje do kamienowania niewiernych kobiet i bicia dzieci, które nie chcą się modlić

ann/polishexpress.co.uk
autor: wSumie.pl

za: http://wpolityce.pl/swiat/285894-imigracja-sluzy-podbojowi-europy-zaznacza-dunski-imam-juz-tego-nie-ukrywaja

Copyright © 2017. All Rights Reserved.