Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Eurolewica spod znaku "GW" za zabijaniem chorych dzieci

Znane polskojęzyczne antykatolickie medium "Gazeta Wyborcza" opublikowało list otwarty, w którym światli europejscy obywatele opowiadają się za legalnością mordowania dzieci nienarodzonych. Co więcej chodzi o ludzi, którzy mienią się katolikami i twierdzą, że zgodne z zasadą ochrony życia jest pozwolenie kobietom, by do spółki z zachłannymi lekarzami śmierci odbierali życie na przykład chorym na zespół Downa dzieciom.

"Podtrzymujemy zasadę świętości każdego życia ludzkiego, w tym prawo do życia kobiet oraz ich nienarodzonych dzieci. Jednak dostrzegamy również sytuacje, w których niekiedy kobiety i młode dziewczęta stają w obliczu konieczności podjęcia bolesnych decyzji, co do kontynuowania lub przerwania ciąży będącej konsekwencją aktu przemocy seksualnej, stanowiącej poważne zagrożenie dla ich własnego życia, lub takiej, z której urodziłoby się dziecko z głębokimi upośledzeniami albo nieuleczalnie chore i umierające" - piszą "katolicy".

Co za obłęd, co za wstyd, co za hańba! Oto ludzie, którzy nazywają siebie uczniami Jezusa Chrystusa, wzywają do legalnych, wykonywanych w majestacie prawa egzekucji na chorych ludziach. Takie rozwiązania wprowadzono w Niemczech pod rządami opętańców z NSDAP. Takie rozwiązania wprowadzono w wielu krajach Europy pod rządami opętanych przez materialistyczną ideologię skrajnego subiektywizmu. I takie rozwiązania dziś postulują ludzie, którzy nazywają siebie katolikami!

A wszystko publikuje znane polskojęzyczne, antykatolickie medium, "Gazeta Wyborcza", które przez tyle lat czerpało ogromne profity od władzy... Taka była III RP. Oby nigdy więcej!...

za:www.fronda.pl/a/eurolewica-spod-znaku-gw-chore-dzieci-zabijac,70092.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.