Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Kto się boi „Zizu”

Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości i prokurator generalny, to jeden z najsprawniejszych reformatorów w rządzie Beaty Szydło. W ciągu kilku miesięcy udało się mu przeprowadzić trudne zmiany, które poważnie wewnętrznie wzmocniły państwo.

Nie ma więc co się dziwić, że popularny „Zizu” jest dziś wrogiem numer jeden wszystkich tych, którzy drwili przez lata z organów ścigania, unikając odpowiedzialności za popełniane przestępstwa. To się zmieniło. Blady strach padł nie tylko na skorumpowanych prokuratorów, sędziów żyjących dotychczas jak pączki w maśle, ale i na wszystkich tych, którzy liczyli, że polityczne układy zapewnią im bezkarność. Stąd tak agresywne medialne ataki na Ziobrę i jego współpracowników z ministerstwa i prokuratury. Cóż, układ obawiający się rozliczeń wyje jak przestraszone wilki i tak łatwo broni nie złoży.

Piotr Nisztor

za:niezalezna.pl/89778-kto-sie-boi-zizu

Copyright © 2017. All Rights Reserved.