Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Komunikat Zarządu Telewizji Republika w sprawie ataku hakerskiego na stronę internetową telewizjarepublika.plW związku z rejestrowanym od wczoraj (06.02.2017) około godziny 19.00 i trwającym aż do chwili obecnej, atakiem hakerskim na stronę telewizjarepublika.pl, objawiającym się nienaturalnym ruchem, którego celem jest zajęcie wszelkich dostępnych zasobów serwera Telewizji Republika i tym samym uczynieniem go niedostępnym dla zwykłych użytkowników (tzw. atak DDoS), zbiegającym się w czasie z rozpoczęciem akcji Klubów Gazety Polskiej wzywającej do bojkotu mediów głoszących antypolską propagandą (m.in. programu ‘Fakty’ TVN), reklamowanej na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Telewizji Republika, Zarząd Telewizji Republika informuje, że podejmie kroki prawne mające na celu znalezienie i ukaranie winnych tego ataku.

Jednocześnie przepraszamy naszych widzów, użytkowników strony internetowej  i sympatyków za niedogodności związane z korzystaniem z portalu telewizjarepublika.pl oraz zachęcamy do przyłączenia się do naszej akcji.


Zarząd TV Republika

za:telewizjarepublika.pl/komunikat-zarzadu-telewizji-republika-w-sprawie-ataku-hakerskiego-na-strone-internetowa-telewizjarepublikapl,44269.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.