Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Gender to kłamstwo Diabła! Jak nazizm i komunizm!Austriacki biskup Andreas Laun w ostrych słowach skrytykował ideologię gender. Laun stwierdził, że jest ona kłamstwem, które bez cienia wątpliwości można stawiać w jednym szeregu z kłamstwami nazizmu i komunizmu.

Jak stwierdził biskup Laun w wystosowanym przezeń liście, Bóg nie jest jedynym, który działa między ludźmi. Bóg wyposażył nas w broń do ochrony przed Złym, ale kłamstwo Szatana może odcinąć na nas piętno i zadać wielkie rany. Diabeł nie rezygnuje z walki o naszą duszę i cały czas karmi nas kłamstwami, kierując ku otchłani wiecznego cierpienia.

Jak dodaje, Szatan w XX wieku wyrządził wiele szkód, tworząc kłamstwa na temat nazizmu i komunizmu. Kolejnym kłamstwem trawiącym ludzkość jest zdaniem Launa ideologia gender.

„Dziś ponownie mamy do czynienia ze straszliwym kłamstwem, które nabiera siły i mocy. Nazywa się gender i uderza w intymną sferę człowieka. Papież Franciszek nazwał tę teorię ‘demoniczną’ i taką jest w istocie! Sięga przede wszystkim po dzieci i niszczy miłość między mężczyzną a kobietą, rodzinę, którą Bóg zamyślił jako szczególny dar dla nas ludzi, stwarzając ją przede wszystkim po to, byśmy lepiej mogli pojąć Jego miłość względem nas” - pisze biskup.

Jak podkreśla, podstawowym kłamstwem gender jest zamazanie elementarnego podziału płci. Ideologia głosi, że nie ma podziału na mężczyzn i kobiety, a tym samym prowadzi do rozkładu rodziny.

Według słów Launa w ideologii gender kryje się kłamstwo polegające na pogardzie dla ciała, które można kształtować według własnych zachcianek.

Biskup przestrzega, że podatne na to kłamstwo są przede wszystkim dzieci, które w krajach Europy Zachodniej już w przedszkolu uczą się o tzw. "różnorodności płciowej'.

„Za ideologią gender kryje się kłamstwo diabła. Także to kłamstwo przynosi ludzkości nieszczęście, jak wszystkie inne w ciągu całej historii” – kończy austriacki biskup.

za:www.fronda.pl/a/gender-to-klamstwo-diabla-jak-nazizm-i-komunizm,90079.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.