Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Atak na ekipę TVP. Wrocławianie pobici podczas wywiadu

Czterech pijanych mężczyzn zaatakowało wrocławian i dziennikarzy Telewizji Polskiej w trakcie nagrywania wywiadu. Policja zatrzymała jedną osobę.

 "Kilkanaście minut temu podczas kręcenia wywiadu dla TVP3 w Parku Klecińskim zostaliśmy zaatakowani i pobici przez grupę czterech mężczyzn pod wpływem alkoholu!!!" – poinformowano na facebookowym profilu "Powiększmy Park Kleciński - projekt #406".

Do zdarzenia doszło w środę po południu. Jedna osoba odniosła lekkie obrażenia, a operator kamery ma rozbity nos. Jeden ze sprawców pobicia dziennikarzy został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Był kompletnie pijany.

Oficer prasowy z wrocławskiej komendy powiedział w rozmowie z Fakt24, że napastnik przebywał w kilkuosobowej grupie mężczyzn, ale ostatecznie na dziennikarzy i osoby, z którymi przeprowadzali wywiad, rzucił się w pojedynkę. Pozostałe osoby nie brały udziału w bójce i nie usłyszą zarzutów.

za:dorzeczy.pl/kraj/75499/Atak-na-ekipe-TVP-Wroclawianie-pobici-podczas-wywiadu.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.