Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

"Mam dość bycia workiem treningowym". Romaszewska rezygnuje z występów w programie TVN24

Agnieszka Romaszewska poinformowała, że nie będzie więcej przyjmować zaproszenia do "Loży prasowej", programu emitowanego w niedzielne popołudnie na antenie TVN24.

Dziennikarka poinformowała o swojej decyzji na portalu społecznościowym. Jak podkreśliła, nie podoba jej się formuła programu, która próbuje czynić z niej propagandystkę partii rządzącej i która powoduje, że nie jest możliwa normalna rzeczowa dyskusja. W ostatnim programie w którym wzięła udział wystąpiła u boku Andrzeja Stankiewicza z Onetu, Sławomira Sierakowskiego z „Krytyki Politycznej” oraz Piotra Stasińskiego, wicenaczelnego „Gazety Wyborczej”.

"Mam już dosyć bycia workiem treningowym w @tvn24 #lozaprasowa Mam dosyć robienia ze mnie propagandzistki PiSu, którą nie jestem i ustawień 4-1. Jestem normalną dziennikarką która ma jakieś poglądy raczej bliższe rządu niż opozycji (choć to zależy od zagadnienia) i mam takie prawo" – napisała szefowa Biełsatu.

Do sprawy odniosła się także w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl. – Zastanawiałam się nad tym i uznałam, że mam inne zajęcia w życiu. Z jednej strony nie mam ochoty być przedstawiana jako propagandzistka PiS-u, ale nie lubię się przyłączać do chóru. Nikogo nie bojkotuję. Po prostu nie odpowiadają mi formuły telewizyjnych show – wyjaśniła.

za:dorzeczy.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.