Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Trzaskowski z totalsami mają swój rekord świata.

cytat:
\"Katastrofa ekologiczna związana z awarią oczyszczalni Czajka w Warszawie jest jedną z największych katastrof tego typu we współczesnej historii. Jak się okazuje – widać ją już nawet z kosmosu.

„Warszawa idzie na ściekowy rekord świata” - napisał na swoim twitterze Daniel Liszkiewicz z TVP Info. Odniósł się tym samym do danych na temat największych tego typu katastrof, jakie miały miejsce do tej pory.
Jak się okazuje, ilość ścieków, które do tej pory wpłynęły do Wisły, niemal dwukrotnie przewyższa uznawaną dotąd za największą katastrofę ściekową, do której doszło w meksykańskiej Tijuanie przed dwoma laty. Wówczas do rzeki wpłynęło 143 mln galonów nieczystości, podczas gdy w przypadku Warszawy w przeciągu tygodnia do Wisły wpłynęło 265 mln galonów.
Ścieki płynące Wisłą widać też już na zdjęciach satelitarnych\"

Jak sam Trzaskowski przyznał, przez 5 lat nie odbyła się żadna konserwacja i oczyszczanie rur-kolektorów.
Bo najważniejsze są, - LGBT i seks-edukacja od przedszkola do głupola.

Autor: Kalipso (---.elomza.pl)
Data: 07-09-19 15:34


za: https://www.4lomza.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.