Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Jan Pietrzak: Gdyby rządził Tusk, bylibyśmy w sytuacji Ukrainy

Jan Pietrzak gościł dziś na antenie TV Republika, gdzie komentował odcięcie Polski od dostaw rosyjskiego gazu. Satyryk nawiązał przy tym do uległej wobec Rosji polityki rządu Donalda Tuska.
Gospodarz programu „Polityczna Kawa” red. Tomasz Sakiewicz zwrócił uwagę, że obecna sytuacja Polski byłaby znacznie trudniejsza, gdyby w 2015 roku nie doszło do zmiany władzy.

- „Bylibyśmy w sytuacji obecnej Ukrainy. Od nowa musielibyśmy walczyć. Przy rządach Tuska, gdyby od 2015 roku Polską nie rządzili Polacy, a agenci to tak by był. Oni doprowadziliby do psychicznej zapaści. Społeczeństwo zaczęłoby się buntować. '15 rok uratował Polskę. Nie wyobrażam sobie obecnej Polski pod rządami takich sprzedajnych postaci, takich agenciaków jak Tusk i całe to towarzystwo” - stwierdził Jan Pietrzak.

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.