Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Beata Szydło: Nikt w Europie tak nie atakuje własnego kraju, jak europosłowie PO

Była premier RP Beata Szydło odniosła się do wczorajszej debaty w europarlamencie dotyczącej zagrożenia tzw. praworządności w Polsce.

Szydło na antenie Polskiego Radia 24 wyraziła ubolewanie, że tego typu przedsięwzięcia organizuje się w Parlamencie Europejskim akurat w dniu polskiego święta państwowego oraz że „inicjatorami” tych debat są „polscy europosłowie”.

„Nie ma nikogo innego, z innych krajów, kto by tak wściekle atakował swój rząd tak jak europosłowie Platformy. Oni wczoraj bardzo dobrze się bawili na sali obrad, która zresztą świeciła pustkami ponieważ nikt się tym już nie interesuje” – powiedziała Beata Szydło.

Była szefowa polskiego rządu a obecnie eurodeputowana PiS skonstatowała: „Dopóki Polacy sami będą atakowali swój kraj w PE, będą nakłaniali do takich debat, będą próbowali dyskredytować decyzje podejmowane w państwie, to będziemy mieli takie żenujące spektakle”.

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.