Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Młodzieżówce PO do sztambucha

Podczas spotkania z młodzieżówką PO Donald Tusk stwierdził: „Każdy dzień rządów Adama Glapińskiego i PiS doprowadza polskie rodziny do łez”. Oczywiście wszystko się zmieni, gdy tylko PO dojdzie do władzy. Tusk obiecując złote góry, oznajmił, że nawet nie zabierze 500+, bo tylko tacy ludzie jak on „są w stanie uratować 500+”

.Po tych obietnicach głos zabrał młody mężczyzna, który oświadczył: „Panie premierze, ja pobieram 500+, pobieram Maluch+, mój tata pobiera czternastą emeryturę. Ja się nie boję, że Platforma to zabierze, ja mam nadzieję, że to zabierzecie”. Ta wypowiedź spotkała się z owacją, co szokuje.

Może ze względu na młody wiek nie pamiętają, z jakimi problemami borykali się Polacy podczas rządów PO. Nie pamiętają tych niespełnionych obietnic Tuska, który np. w spotach wyborczych z 2007 r. obiecywał takim jak oni: „Już wkrótce Polacy zaczną wracać z emigracji, bo praca tutaj zacznie się opłacać”, a jednak do 2012 r. z Polski za pracą wyjechało ok. 1,6 mln młodych ludzi. Nie pamiętają tych 164 obietnic wyborczych, z których rząd Tuska zrealizował tylko 53, podobnie jak podniesienia podatków, podniesienia wieku emerytalnego czy afery z OFE!

Ryszard Kapuściński

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.