Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Atak na kościół w Gdyni. Agresor już w rękach policji

Policja zatrzymała agresywnego 30-letniego mężczyznę, który demolował kościół w centrum Gdyni. Sprawca po zniszczeniu relikwiarza i szyby w drzwiach samookaleczył się zbitym szkłem.Oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gdyni

Jolanta Grunert powiedziała PAP, że do zdarzenia doszło w niedzielę. 30-latek wtargnął do kościoła pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Gdyni.

Otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że w kościele przy ul. Świętojańskiej jest mężczyzna, który zniszczył mienie i jest agresywny. Na miejsce pojechali funkcjonariusze i zastali 30-letniego obywatela Ukrainy, który zbił szybkę relikwiarza i szybę w drzwiach wejściowych do kościoła, a następnie samookaleczył się zbitym szkłem - dodała Grunert.

Policjanci wezwali Zespół Ratownictwa Medycznego, który przewiózł mężczyznę do szpitala na obserwację. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o przestępstwie.

za:niezalezna.pl

***

"Normalnie" stuknięty, czy już owładnięty?...

k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.