Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Znów najlepsi! Kryształowa Antena dla TV Republika

W warszawskim hotelu Westin odbyła się uroczysta XVI Gala Złotych i Kryształowych Anten. Kapituła Konkursu, w której skład wchodzą niezależni eksperci rynku mediów oraz laureaci Anten z poprzednich lat, przyznała swoje prestiżowe nagrody w kilkunastu kategoriach Złotych i Kryształowych Anten za osiągnięcia dokonane w 2013 roku. Wśród nich znalazły się między innymi wyróżnienia dla Człowieka Roku, Firmy Roku, Wydarzenia Roku, Kanału Tematycznego, Najlepszego Programu Informacyjnego i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.

Z wielką radością informujemy, że Kryształową Antenę Świata Mediów dla najlepszego programu informacyjnego dostała Telewizja Republika!

W przeprowadzonym przez portal Interia.pl, internetowym sondażu na najlepszy program informacyjny udział wzięło 15 tys. użytkowników. Większość z nich wskazała, że emitowany codziennie w Telewizji Republika o godz. 19.45 „Dzisiaj” to najlepszy dziennik telewizyjny. W imieniu całej redakcji programu informacyjnego „Dzisiaj” nagrodę odebrał prezes Piotr Barełkowski.

Komentując sukces stacji, Piotr Barełkowski powiedział: - Kryształowa Antena dla Telewizji Republika to potwierdzenie wyników oglądalności - jesteśmy w czołówce kanałów informacyjnych w Polsce. To również potwierdzenie jakości naszych działań.

To już druga nagroda dla Telewizji Republika. W październiku 2013 r. telewizja ta została laureatem prestiżowej nagrody Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej (PIKE) - Tytanowego Oka - w kategorii „Wydarzenie Roku”.

za:niezalezna.pl/53121-znow-najlepsi-krysztalowa-antena-dla-tv-republika

Copyright © 2017. All Rights Reserved.