Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Brawo! Radzyń Podlaski nie chce diabła!

W Radzyniu Podlaskim dzięki stanowczemu protestowi mieszkańców odwołano koncert grupy muzycznej „Kat”. Zespół ten ma w swoim dorobku wiele utworów otwarcie satanistycznych.
„Kiedy zapowiedź koncertu pojawiła się w internecie, otrzymałem kilkanaście anonimowych telefonów z głosami protestu przeciwko satanistycznemu zespołowi w Radzyniu Podlaskim „ – powiedział Zbigniew Wojtaś, dyrektor ośrodka kultury Radzynia Podlaskiego.

Grupa muzyczna „Kat” ma w swoim dorobku wiele utworów otwarcie satanistycznych.

„Niektórzy zapowiadali nawet pikietę, dlatego uznałem, że nie potrzeba nam więcej wojen politycznych. Bo przecież kultura powinna łączyć, a nie dzielić» - mówił Wojtaś.

Zespół „Kat” został zastąpiony ostatecznie przez heavymetalowy „Mech”. Miejski ośrodek kultury musi zapłacić jeszcze 3 tysiące złotych kary odrzuconemu zespołowi z powodu zerwania kontraktu.

Koncerty zespołu „Kat” były odwoływane w przeszłości już dwukrotnie: w Kraśniku i Otwocku. Jak widać zdecydowany sprzeciw mieszkańców przeciw promocji satanizmu w ich miastach może być skuteczny.

za:www.fronda.pl/a/brawo-radzyn-podlaski-nie-chce-diabla,37086.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.