Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Nie damy się hydrze gender. Razem ją pokonamy. Fronda.pl powołuje Straż przeciw Gender

To nie żart. Uznaliśmy, że potrzebujemy wiedzy o tym, gdzie i w jaki sposób coraz agresywniejsza ideologia gender wdziera się do polskich szkół, przedszkoli. I dlatego powołujemy Straż przeciw Gender.

Inspiracją dla tego pomysłu stała się niezawodna w takich sytuacjach „Gazeta Wyborcza” i radny Platformy Obywatelskiej z powiatu piaseczyńskiego Łukasz Krawczyński, który wyśmiewając rezolucje w sprawie gender powiatu piaseczyńskiego, zasugerował, że PiS za moment powoła straż genderową, która w białych prześcieradłach będzie szukać po nocach gendera w okolicznych lasach. Dlatego uruchomiliśmy stronę facebookową pt. Straż przeciw Gender.

I choć nie zamierzamy się przebierać w białe prześcieradła czy tym bardziej biegać po okolicznych lasach, to pomysł powołania Straży Genderowej przyjmujemy z wdzięcznością. Tak to świetny pomysł. A jako, że nie jesteśmy z PiS to bez większego problemu ten znakomity pomysł możemy wykorzystać, powołując do życia Straż Genderową. Jej cel jest prosty: chronić nasze dzieci i naszą przestrzeń kulturową przed skandalicznymi pomysłami genderystów, oczyszczać szkoły z ideologii gender i wskazywać miejsca, gdzie szczególnie się ona rozpanoszyła.

Ale żeby móc to zrobić potrzebni są strażnicy. Ludzie, którzy gdy tylko dowiedzą się o tym, co się dzieje, gdy odkryją, że do szkoły, w której uczą się ich dzieci, albo w której sami pracują dotarli przedstawiciele ciemnej strony mocy, poinformują nas o tym, tak byśmy mogli nie tylko zainterweniować medialnie, ale także poinformować o sprawie polityków. Wasza, drodzy czytelnicy, wiedza jest bezcenna, bo to Wy jako pierwsi wiecie o tym, co zmienia się w Waszym najbliższym otoczeniu. I możecie interweniować czy przynajmniej informować o tym od razu. My zajmiemy się resztą. Zachęcamy także polityków, by dołączyli do straży przeciw gender.

Nie namawiamy przy tym do tworzenia bojówek (dziennikarze „Gazety Wyborczej” i politycy progenderowych partii mogą odetchnąć z ulgą, jeśli ktoś zadzwoni rano do ich drzwi, to będzie to nadal tylko mleczarz, a nie strażnik gender), a jedynie do pomocy w stworzeniu wielkiej mapy miejsc, w której zaraza gender w różnych postaciach już dotarła. A metoda jest bardzo prosta. Można wysłać nam informacje o zjawiskach, jakie obserwujecie Państwo w swoim najbliższym otoczeniu: na tablicę Facbookową TUTAJ, albo na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., albo przekazać nam stosowne informacje przez Facebookowy profil Straż Gener. W ten sam sposób informacje mogą nam też przekazywać samorządowcy i politycy, którzy chcą ukręcić łeb genderowej hydrze, i którzy przygotowują rozmaite akcje przeciw tej antyludzkiej ideologii.
Premiera książki Tadeusza Płużańskiego „Lista Oprawców”! Premiera nowej książki Płużańskiego „Lista Oprawców”!

Razem możemy pokonać Smoka. Po Frondowemu, razem ze św. Michałem Archaniołem i św. Jerzym. Zachęcamy: weźcie udział w Straży przeciw Gender. Nie zostawiajmy naszych dzieci na pastwę genderystów. Nie dajmy się pokonać.

JUŻ DZIŚ DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY STRAŻNIKÓW przeciw GENDER NA FACEBOOKU.

Tomasz P. Terlikowski

Sebastian Moryń
1.02.2014, 20:59

za:http://www.fronda.pl/a/nie-damy-sie-hydrze-gender-razem-ja-pokonamy-frondapl-powoluje-straz-przeciw-gender,34095.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.