Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Terroryści ostrzelali na Ukrainie polską dziennikarkę

Polska dziennikarka Bianka Zalewska została ciężko ranna na Ukrainie. Samochód, którym jechała w rejonie Starobielska, został ostrzelany przez terrorystów, w wyniku czego przewrócił się. Bianka Zalewska pracuje dla stacji Espresso.tv i współpracuje z Telewizją Republika. Została poważnie ranna po tym, jak samochód w którym jechała w rejonie Starobielska został ostrzelany, w wyniku czego przewrócił się. Reporterka przemieszczała się razem z batalionem Ajdar, który działa w obwodzie ługańskim. Samochód został ostrzelany przez rosyjskich terrorystów. Właściciel Espresso.tv Mykoła Kniażycki powiedział Polskie

mu Radiu, że przebito opony samochodu, co doprowadziło do jego wywrotki. Polska dziennikarka ma złamanie w kręgosłupie, ale nerwy najprawdopodobniej nie zostały uszkodzone, co oznacza, że niebawem będzie mogła chodzić. Zalewska ma ponadto złamany obojczyk i uszkodzone nerki.

Dziennikarkę przewieziono do szpitala w Starobielsku w obwodzie ługańskim. Później przeniesiono ją śmigłowcem do Charkowa.

za:www.fronda.pl/a/terrorysci-ostrzelali-na-ukrainie-polska-dziennikarke,39985.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.