Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Świetlik: TVP jest telewizją Platformy Obywatelskiej

„Trzeba przyznać, że redaktor Kulczycki zachował się skrajnie nieprofesjonalnie jak na dziennikarza telewizji publicznej” – mówił po incydencie w TVP z udziałem Łukasza Warzechy i Jarosława Kulczyckiego dyrektor Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP Wiktor Świetlik.

Dziennikarz tygodnika „wSieci” był gościem Telewizji Republika. Jak przyznał w czasie rozmowy:

„Dzisiejsza telewizja publiczna jest bardziej oddalona od misji publicznej niż wszystkie poprzednie”.

Zdaniem Świetlika redaktor Łukasz Warzecha jest znany ze swoich ostrych osądów, a czyni takie pod adresem polityków wszystkich opcji politycznych, dlatego zarzuty dziennikarza TVP Info są całkowicie bezpodstawne.

Dziennikarz przyznał w rozmowie, że misja dzisiejszej telewizji publicznej jest bardzo oddalona od wzoru.

„Jest bardziej oddalona od misji publicznej niż wszystkie poprzednie. Dzisiejsza telewizja publiczna jest telewizją partyjną Platformy Obywatelskiej” – skwitował.

za:www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/swietlik-tvp-jest-telewizja-platformy-obywatelskiej-,12963924006#ixzz3RGYEIW6n

Copyright © 2017. All Rights Reserved.